Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab 2007 aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Balti riikides, Skandinaavias, Venemaal ning mujal Euroopas!

Keda me aitame

Klienditugi põhilisteks klientideks on ettevõtted, kes müüvad ettevõtetele (B2B). Oleme aidanud kasvada enam kui 500 ettevõttel. Eelmisel aastal kasvatasime oma klientide käivet kokku enam 20 miljoni euro võrra.

Klienditugi klient

Jõulugala on suurim firmade jõulupidu

Klienditugi klient

Ligi 30 miljonit liitrit kütust aastas enam

Klienditugi klient

Üle 500 kokkulepitud kohtumise müüjatele

Klienditugi klient

Aastaga enam kui 1000 uut äriklienti

Klienditugi klient

Enam kui 2000 uut kohtumist kliendiga

Klienditugi klient

Suurim tarbesõidukite müüja Baltikumis

Klienditugi klient

5 aastaga nullist miljoni eurose käibeni

Meie meeskond

Parima kontseptsiooni, kuidas uute klientideni jõuda, aitavad luua
Siim Salme CEO/Kliendiinfo spetsialist (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee
Kaspar Rohtla Partner/Kliendihalduse spetsialist (+372) 56 555 05 kaspar@klienditugi.ee
Rene Sildvee Partner/Müügispetsialist (+372) 55 664 842 rene@klienditugi.ee
Annika Päll Projektihaldur (+372) 5563 5444 annika@klienditugi.ee
Jüri Salme Copywriter (+372) 6 876 077 jyri@klienditugi.ee
Stella Raamatupidamine (+372) 6 876 077 stella@klienditugi.ee
Tehniliselt on abiks
Edvin Lars E-turunduse spetsialist (+372) 58 585 887 edvin@klienditugi.ee
Tanel Neemoja Kliendihalduse spetsialist (+372) 55 548 285 tanel@klienditugi.ee
Tiit Tallermaa Kliendihalduse spetsialist (+372) 56 876 836 tiit@klienditugi.ee
Siim Kustassoo Kliendihalduse spetsialist (+372) 55 969 139 siim.kustassoo@klienditugi.ee
Kliendiotsingut aitavad teostada
Tiina Lapsehoolduspuhkusel (+372) 6 876 077 tiina@klienditugi.ee
Välisturgudel aitavad uusi Kliendisuhteid luua
Zaiga Oborenko Läti
Ingrida Ramonaitiene Leedu
Juha Granlund Skandinaavia ning Lõuna-Aafrika
Jesper Simonsen Taani
Charles Smee Inglismaa ja Prantsusmaa
Jakub Polkowski Poola ja Saksamaa
Alaa Ismail Kesk-Aasia ja Põhja-Aafrika

Meediale

Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab ettevõtetel 2007 aastast alates arendada olemas- olevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid põhiliselt Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti saame olla abiks müügi kasvatamisel Skandinaavias, Ida- Euroopas, Kesk-Aasias ning paljudes teistes piirkondades. Oma tegutsemisaja jooksul oleme aidanud ca 500 ettevõttel arendada oma müügitegevust nii Eestis kui muudes riikides. Suuremateks klientideks on Alexela gruppi kuuluvad ettevõtted, Securitas, Nordica ja Seesam. Ettevõte põhineb erakapitalil ning eestlastest omanikud tegutsevad aktiivselt ettevõtte juhtimises.

Küsimuste puhul võta ühendust.

Ettevõtete logod saab alla laadida siit.

Võta ühendust

Jäta siia oma kontaktandmed ning kirjelda millist abi meilt ootad ning võtame sinuga ise ühendust.

Klienditugi OÜ

Telefon: +372 53 4000 30
E-post: kontakt@klienditugi.ee
Aadress: Tondi 51, Tallinn 11316, Eesti

Registrikood: 11091789
KMKR. nr: EE101235282