Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab 2007 aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Eestis ja mujal riikides!

Keda me aitame

Klienditugi põhilisteks klientideks on ettevõtted, kes müüvad ettevõtetele (B2B). Oleme aidanud kasvada enam kui 500 ettevõttel

Klienditugi klient

2 miljonit liitrit kütust kuus rohkem

Klienditugi klient

Üle 300 kokkulepitud kohtumise müüjatele

Klienditugi klient

Aastaga enam kui 1000 uut äriklienti

Klienditugi klient

Enam kui 2000 uut kohtumist kliendiga

Klienditugi klient

Suurim tarbesõidukite müüja Baltikumis

Klienditugi klient

5 aastaga nullist miljoni eurose käibeni

Meie meeskond

Parima kontseptsiooni, kuidas uute klientideni jõuda, aitavad luua
Siim Salme CEO/Kliendiinfo spetsialist (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee
Kaspar Rohtla Partner/Kliendihalduse spetsialist (+372) 56 555 05 kaspar@klienditugi.ee
Rene Sildvee Partner/Müügispetsialist (+372) 55 664 842 rene@klienditugi.ee
Annika Päll Projektihaldur (+372) 5563 54444 annika@klienditugi.ee
Jüri Salme Copywriter (+372) 6 876 077 jyri@klienditugi.ee
Stella Raamatupidamine (+372) 6 876 077 stella@klienditugi.ee
Tehniliselt on abiks
Edvin Lars E-turunduse spetsialist (+372) 58 585 887 edvin@klienditugi.ee
Tanel Neemoja Kliendihalduse spetsialist (+372) 55 548 285 tanel@klienditugi.ee
Tiit Tallermaa Kliendihalduse spetsialist (+372) 56 876 836 tiit@klienditugi.ee
Kliendiotsingut aitavad teostada
Tiina Lapsehoolduspuhkusel (+372) 6 876 077 tiina@klienditugi.ee

Meediale

Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab ettevõtetel 2007 aastast alates arendada olemas- olevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid põhiliselt Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti saame olla abiks müügi kasvatamisel Skandinaavias, Ida- Euroopas, Kesk-Aasias ning paljudes teistes piirkondades. Oma tegutsemisaja jooksul oleme aidanud ca 500 ettevõttel arendada oma müügitegevust nii Eestis kui muudes riikides. Suuremateks klientideks on Alexela gruppi kuuluvad ettevõtted, Securitas, Nordica ja Seesam. Ettevõte põhineb erakapitalil ning eestlastest omanikud tegutsevad aktiivselt ettevõtte juhtimises.

Küsimuste puhul võta ühendust.

Ettevõtete logod saab alla laadida siit.

Võta ühendust

Klienditugi OÜ

Registrikood: 11091789
KMKR. nr: EE101235282

Tondi 51, Tallinn 11316, Eesti
kontakt@klienditugi.ee