Müügikasvule on abiks toimiv ja täpselt sihitud turundus. Meie automatiseeritud e-turunduse lahendused aitavad olla just teie ettevõttel leitav, kui klient vajalikku teenust/toodet otsib ning jõuda teil õigete äriklientideni ja identifitseerida need kliendid, kes on teie vastu huvi tundnud.

Teistmoodi B2B E-turundus

Kas tahaksite eristuda oma sõnumi ja lähenemisega, teha midagi teistmoodi kui kõik teised? Klienditugi on 2007. aastast olnud ettevõtetele abiks uute ärikliendisuhete loomisel ning me teame, kes on erinevate vastutusalade võtmeisikud pea kõigis Eesti, Läti ja Leedu ettevõtetes. Te soovite jõuda oma sõnumiga kas müügi-, turundus-, finants-, autopargi-, haldus- või tegevjuhile? Suunata see kindla suuruse ja asukohaga ettevõttele? Meie Kliendibaas.ee andmebaasi kasutades jõuame alati õige sihtgrupini. Lisaks aitame teil koostada plaani kuidas, millal ja milliseid kirju saata. Koos teiega paneme sõnumisse huvipakkuva ja kindlale isikule suunatud sisu ning suudame jälgida ka kõiki selle sõnumi lugemisi ja avamisi (soovi korral anname ka teile vahendid, et saaksite seda ise teha).

Mida pakume

UUDISKIRI

Oleme abiks uudiskirjade loomisel, sihtgruppide valimisel, disaini loomisel ja kirja ülesehitamisel. Aitame ka sisu tootmise ning kirjade väljasaatmisega.

SMS-KAMPAANIA

Kui tuleb läheneda personaalselt aga korraga paljudele, siis on võimaluseks SMS-ide saatmine. Saame jälgida ka statistikat.

KUTSEPROTSESS

Kui tahate viia läbi suuremat üritust ja saata seoses sellega välja kutsed või teha ka RSVP, siis usaldage kutsete saatmisprotsess meie kätte.

SEO

Tänapäeval on eriti oluline olla oma teenuste ja toodetega internetis nähtav. Teeme teid lihtsamini leitavaks teie potentsiaalsete klientide jaoks.

SOTSIAALMEEDIA

Aitame mõjutada potentsiaalse kliendi ostukäitumist läbi erinevate sotsiaalmeedia kanalite, kasutades selleks tasuta ning tasulisi reklaame.

E-TURUNDUSE TÖÖRIIST

Meilt saad sihtgruppide planeerimiseks, e-mailide loomiseks, saatmiseks ja statistika jälgimiseks sobivaima lahenduse.

Omadused

LIHTNE, MOODNE, ILUS

Materjalide kujundamisel lähtume sellest, et uudiskiri või kampaanialeht peab olema viisaka disainiga, kuid samal ajal ka lihtsalt ja mugavalt loetav. Kõige selle juures peab alati meeles pidama seda, et disain peab vastama ettevõtte brändikuvandile ja olema minimalistlik, eriti just B2B turunduse puhul. Seda kõike arvesse võttes sünnivad meie poolt konkreetsed ettepanekud sõnumite jaoks.

KOHANDUV DISAIN

Üha rohkem loetakse e-maile mobiiltelefonis ja muudes nutiseadmetes, mis erinevad üksteisest ekraani suuruse ja eraldusvõime poolest. Olenemata seadmest soovib iga kasutaja saada kätte kogu informatsiooni ning seda ilma kadude ja kompromissideta kujunduses.

TEHTUD TOIMIMA

Eri veebilehitsejad ning meilirakendused tõlgendavad etteantud materjale erinevalt. Seda arvestades teeme kõik materjalid võimalikult lihtsa ülesehitusega ning liigset koodimist vältides, et iga veebilehitseja kuvaks sisu just nii, nagu see oli mõeldud, ning meilirakendused ei suunaks saadetud kirju rämpsposti. Enne väljasaatmist testime sõnumit kõigis enamlevinud veebilehitsejates, seadmetes ja meilirakendustes, et veenduda sõnumi moonutusteta kuvamises.

Võta ühendust

Jäta siia oma kontaktandmed ning kirjelda millist abi meilt ootad ning võtame sinuga ise ühendust.

Edvin Lars

E-turunduse spetsialist
(+372) 58 585 887
edvin@klienditugi.ee