Oleme abiks ekspordi kasvatamisel ning kliendisuhete loomisel enam kui 40 riigis, kus meie partneritel on kohapealne kogemus müügi arendamisel, olgu selleks siis mistahes suhete loomine. Kuidas saame olla teile abiks?

Mida pakume

KLIENDIBAASIDE LOOMINE

Aitame panna kokku õige sihtgrupi teie potentsiaalsetest klientidest tegevusala, käibe, töötajate arvu, piirkonna ja muud kriteeriumite alusel. Lisame juurde ka õiged vastutavad kontaktisikud.

KOMMUNIKATSIOON

Aitame luua strateegia, vormindada ning edastada teie poolt soovitud sõnumi õige sihtgrupini kasutades selleks e-turunduse kanaleid (e-mail, otsepost, sotsiaalmeedia, sms, jne).

KLIENTIDE KAARDISTAMINE

Kohaliku keelt rääkivad kliendisuhete spetsialistid on ühenduses teie poolt valitud ettevõtetega ning aitavad selgitada vastaspoole vajadused, huvid ning leppida sellest tulenevalt kokku teile jätkutegevusi.

KOHTUMISTE KOKKULEPPIMINE

Aitame ka leppida kohtumisi kokku erinevates sihtriikides vastavalt graafikule ja marsruudile. Soovi korral saame ka osaleda nendel kohtumistel, eesmärgiga tagada tulemuslikud kliendisuhted teie ettevõtte jaoks.

Kus aitame

Skandinaavia ja Balti riigid

Soome, Rootsi, Norra, Taani, Eesti, Läti, Leedu

Ida-Euroopa

Venemaa, Ukraina, Valgevene, Usbekistan

Kesk-Aasia ja Aafrika

Araabia Ühend Emiraadid (UAE), Saudi Araabia (KSA), Katar, Omaan, Kuveit, Bahrein, Iraak, Egiptus, Iraan, Jordaania, Liibanon, Süüria, Palestiina, Jeemen, Liibüa, Maroko, Tuneesia, Algeeria, Sudaan, Türgi, Lõuna-Aafrika Vabariik

Lääne-Euroopa

Saksamaa, Belgia, Holland, Luksemburg, Poola, Austria, Šveits, Prantsusmaa, Inglismaa, Šotimaa, Hispaania

Keda me oleme aidanud

Võta ühendust

Jäta siia oma kontaktandmed ning kirjelda millist abi meilt ootad ning võtame sinuga ise ühendust.

Juha Granlund

Partner / Müügispetsialist
(+358) 40 545 1000
juha@b2b.expert