Klienditugi Ltd. on ainoa ammatti B2B myynti toimisto Virossa, joka konsultoi yrityksiä kehittämään nykyisiä ja saavuttamaan uusia asiakassuhteita, sekä Baltiassa että valituissa maissa!

Ketä me autamme

Klienditugi Ltd:n avain asiakkaita ovat yritykset jotka käyvät kauppaa tuotteista, palveluista tai informaatiosta toisten yritysten kanssa (B2B). Olemme auttaneet yli 500:aa yritystä kasvattamaan toimintaansa.

Klienditugi klient

2 miljoonaa extra litraa polttoainetta joka kuukausi

Klienditugi klient

Yli 300 järjestettyä myyntitapaamista

Klienditugi klient

Yli 1000 uutta yritysasiakkuutta vuodessa

Klienditugi klient

Yli 2000 uutta yritystapaamista

Klienditugi klient

Paras autonvalmistaja brändi Baltiassa

Klienditugi klient

Liikevaihdon kasvu nollasta miljoonaan euroon 5:ssä vuodessa.

Meidän tiimi

Tässä ovat ihmiset jotka edustavat tätä konseptia ja avustavat uusien asiakkaiden hankinnassa
Siim Salme Toimitusjohtaja/Asiakasdata spesialisti (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee
Kaspar Rohtla Kehityspäälikkö/Asiakasuhteiden hallinnointi päällikkö (+372) 56 555 05 kaspar@klienditugi.ee
Rene Sildvee Partneri/Myyntispesialisti (+372) 55 664 842 rene@klienditugi.ee
Annika Päll Projektipäällikkö (+372) 5563 5444 annika@klienditugi.ee
Jüri Salme Copywriter (+372) 6 876 077 jyri@klienditugi.ee
Stella Kirjanpitäjä (+372) 6 876 077 stella@klienditugi.ee
Tekninen tuki
Edvin Lars Elektroninen markkinointi, Internet markkinointi spesialisti (+372) 58 585 887 edvin@klienditugi.ee
Tanel Neemoja Asiakkuuksien hallinnointi spesialisti (+372) 55 548 285 tanel@klienditugi.ee
Tiit Tallermaa Asiakkuuksien hallinnointi spesialisti (+372) 56 876 836 tiit@klienditugi.ee
PreSalesin suorittaa

Medialle

Klienditugi Ltd. on ainoa ammatti B2B myynti toimisto Virossa, joka konsultoi yrityksiä kehittämään nykyisiä ja saavuttamaan uusia asiakassuhteita pääasiallisesti Virossa, Latviassa ja Liettuassa. Avustamme edistämään myyntityössä sekä Skandinaviassa, Itä-Euroopassa, Keski-Aasiassa kuin myös lukuisilla muilla alueilla. Toimintansa aikana Klienditugi Ltd. on konsultoinut noin 500:aa yritystä myyntitoiminnan kehittämisessä Virossa sekä muissa maissa. Suurimmat asiakkaamme ovat Alexela Group yritykset, Securitas, Nordica ja Seesam. Klientitugi Ltd. perustuu yksityiseen pääomaan ja kaikki omistajat ovat aktiivisesti mukana yrityksen sisäisessä päätöksenteossa.

Jos kysymyksiä ilmenee, älkää epäröikö ottaa yhteyttä henkilökuntaamme.

Siim Salme Toimitusjohtaja (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee

Ettevõtete logod saab alla laadida siit.

Ota meihin yhteyttä

Klienditugi Ltd.

Rekisteröinti numero: 11091789
Vat numero: EE101235282
Tondi 51, Tallinn 11316, Estonia
kontakt@klienditugi.ee