Klienditugi Ltd. on Viron ainoa B2B-myyntiin erikoistunut myynti- ja markkinointitoimisto, joka auttaa yrityksiä kehittämään nykyisiä asiakassuhteitaan ja saavuttamaan uusia asiakkuuksia Virossa sekä muualla Baltiassa ja Euroopassa!

Asiakkaitamme

Klienditugi Ltd:n avainasiakkaita ovat yritykset, jotka käyvät kauppaa tuotteista, palveluista tai informaatiosta toisten yritysten kanssa (B2B). Olemme auttaneet yli 500:aa yritystä kasvattamaan liiketoimintaansa.

Klienditugi klient

Joulugaala on Viron suurin B2B-pikkujoulutapahtuma

Klienditugi klient

+30 miljoona litraa polttoainetta vuodessa

Klienditugi klient

Yli 500 järjestettyä myyntitapaamista

Klienditugi klient

+1000 uutta asiakkuutta vuodessa

Klienditugi klient

Yli 2000 uutta yritystapaamista

Klienditugi klient

Paras autonvalmistaja -brändi Baltiassa

Klienditugi klient

Nollasta miljoonaan euroon 5:ssä vuodessa.

Tiimimme

Me autamme sinua hankkimaan uusia asiakkaita
Siim Salme Toimitusjohtaja/Asiakasdataspesialisti (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee
Kaspar Rohtla Kehityspäälikkö/Asiakasuhteiden hallinnointipäällikkö (+372) 56 555 05 kaspar@klienditugi.ee
Rene Sildvee Partneri/Myyntispesialisti (+372) 55 664 842 rene@klienditugi.ee
Annika Päll Projektipäällikkö (+372) 5563 5444 annika@klienditugi.ee
Jüri Salme Copywriter (+372) 6 876 077 jyri@klienditugi.ee
Stella Kirjanpitäjä (+372) 6 876 077 stella@klienditugi.ee
Tekninen tuki
Edvin Lars Digitaalisen markkinoinnin spesialisti (+372) 58 585 887 edvin@klienditugi.ee
Tanel Neemoja Asiakkuuksien hallinnointi spesialisti (+372) 55 548 285 tanel@klienditugi.ee
Tiit Tallermaa Asiakkuuksien hallinnointi spesialisti (+372) 56 876 836 tiit@klienditugi.ee
Siim Kustassoo Asiakkuuksien hallinnointi spesialisti (+372) 55 969 139 siim.kustassoo@klienditugi.ee
PreSalesin suorittaa

Medialle

Klienditugi Ltd. on Viron ainoa B2B-myyntiin erikoistunut myynti- ja markkinointitoimisto, joka auttaa yrityksiä kehittämään nykyisiä asiakassuhteitaan ja saavuttamaan uusia asiakkuuksia Virossa sekä muualla Baltiassa ja Euroopassa!

Kysyttävää? Älä epäröi ottaa yhteyttä.

Siim Salme Toimitusjohtaja (+372) 53 4000 30 siim@klienditugi.ee

Ettevõtete logod saab alla laadida siit.

Ota meihin yhteyttä

Klienditugi Ltd.

Rekisteröinti numero: 11091789
Vat numero: EE101235282
Tondi 51, Tallinn 11316, Estonia
kontakt@klienditugi.ee