Äritegevus toimib edasi ka olukorras, kus kehtivad liikumispiirangud

B2B.Expert alustas hiljuti koostööd Expo2020 maailmanäitusel osaleva Eesti ettevõttega Saviukumaja OÜ, kes müüb kõrgekvaliteedilisi ja looduslikke viimistlusmaterjale nagu näiteks savi- ja lubjakrohve. Meie eesmärgiks oli leida ettevõttele Araabia Ühendemiraatidest uusi edasimüüjaid ja koostööpartnereid.

Olime juba protsessi käima saanud ning defineerinud meid huvitava sihtgrupi, alustanud dialooge nende ettevõtete sisseostjate ja juhtidega koostöösuhete loomiseks, kui äkki tabas maailma koroonaviirusest tingitud piirangute sisseviimine igapäevategevustesse ja -ellu. Iga päevaga muutus olukord üha pinevamaks, sest hakati üha enam riigipiire sulgema, lende tühistama, asulaid ja terveid piirkordi karantiini panema ning haigestunute arv kasvas kulutulena.

Kuna üheks ülesandeks oli B2B.Experti kohapealsetel partneritel ka Saviukumaja omanikele kohtumiste kokkuleppimine uute potentsiaalsete koostööpartneritega Dubais, siis muutus olukord meie jaoks veelgi ärevamaks. Selleks hetkeks, kui märtsi lõppu oli kokku lepitud juba 5 kohtumist,  juhtus see, mida kõige enam kartsime – ärireisid Dubaisse tühistati.

Tekkinud olukorras konsulteerisime projekti eestvedajatega ning kohaliku turu spetsialistidega ning leidsime lahenduse – kõik kokkulepitud kohtumised viiakse siiski läbi, aga nüüd juba üle videosilla. See on selles regioonis juba päris ammune praktika, et ka tavapärase elukorralduse juures, kus vahemaad on pikad ja liikluses palju ummikuid, viiakse koosolekud läbi sellisel viisil. Loo moraal – pole võimatuid olukordi, on leidlikud lahendused. Sarnaselt on läinud mitmed meie teised kliendid, kes saavad aru, et kriis tuleb üle elada ja äri peab toimima ka peale kriisi.

Loe siit rohkem, kuidas koroonaviiruse ajal oma ettevõtte müüki hoida ja kasvatada siis, kui inimesed peavad kodukontorites tööd tegema.

Klienditugi OÜ 17.03.2020

Võta ühendust

Jäta siia oma kontaktandmed ning kirjelda millist abi meilt ootad ning võtame sinuga ise ühendust.

Fontakt OÜ

Telefon: +372 53 4000 30
E-post: kontakt@klienditugi.ee
Aadress: Tondi 51, Tallinn 11316, Eesti

Registrikood: 11091789
KMKR. nr: EE101235282