Küpsised

Antud veebilehel kasutatavate küpsiste põhiülesandeks on koguda erinevate analüüside tegemiseks vajalikku teavet, et tagada kasutajatele veebilehe võimalikult mugav kasutamine

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht Teie arvutisse salvestab, et seda ära tunda, kui järgmine kord meie veebilehte külastate. Küpsised koguvad näiteks järgmist teavet: Kas kasutaja on veebilehele sisse loginud? Kuidas kasutaja veebilehte kasutab? Mida kasutaja veebilehelt otsib?

Küpsis on passiivne fail, mis ei levita Teie arvutis viirusi ega muud pahavara, näiteks usse ega nuhkvara. Sellel veebilehel kasutatavate küpsiste põhiülesandeks on aidata koguda andmeid antud lehekülje kasutamise kohta, et selle administraator saaks kasutajatele võimalikult mugavama kasutamise tagada. Vahel on küpsiseid vaja ka selleks, et kasutajatele veebikeskkonnas teatud teenuseid pakkuda.

Kuidas küpsistest keelduda ja neid kustutada
Mõned brauserid võtavad küpsiseid vastu automaatselt. Mõned keelduvad automaatselt kolmandate osapoolte küpsistest ja võtavad vastu esmase osapoole küpsiseid. Sõltumata teie brauseri standardsätetest ei pea te küpsiseid vastu võtma ja saate, kui te seda mistahes ajal soovite, küpsiste kasutusest keelduda või selle blokeerida ja kõik seadmesse salvestatud küpsised kustutada.

Juhiseid nende toimingute tegemiseks leiate oma brauserimenüü alajaotusest „Abi“ („Help“) või külastades veebilehte: www.allaboutcookies.org. Näiteks Microsoft Internet Explorer 7.0 brauseris on võimalik küpsised kustutada, navigeerides menüüsüsteemis „Tools/Internet Options“, klõpsates Browsing History alajaotuses „Delete“ ja valides seejärel „delete cookies“. Võimalused küpsiste kasutamise lubamiseks, sellest keeldumiseks või sellekohase teavituse sisseseadmiseks leiduvad menüüs asukohas: „Tools/Internet Options/Privacy/Advanced”. Pidage siiski meeles, et küpsiste blokeerimise korral ei pruugi te saada ligipääsu selle veebilehe mõnedele funktsioonidele.

Teabe saamiseks küpsistest keeldumise või nende kustutamise kohta teie konkreetses brauseris või mobiilseadmes võib osutuda vajalikuks seadme kasutusjuhendiga tutvumine.

Kliendiinfo

 

Kontaktteave

Kui teil on küsimusi, mis puudutavad ülaltoodud informatsiooni, siis võtke meiega ühendust

Klienditugi OÜ

Registrikood: 11091789
KMKR. nr: EE101235282

Tondi 51, Tallinn 11316, Eesti
kontakt@www.klienditugi.ee